emailadres
home



Bestuur

 

Voorzitter

 

Mw.prof.dr. L.A.M. van de Goor
Tranzo, UvT
Postbus 90153
5000 LE Tilburg
l.vandegoor@uvt.nl

Penningmeester

 

Ir. J. Jansen
CBO
Postbus 20064
3502 LB Utrecht
jjansen@cbo.nl

Secretaris

 

Dr. R. Manna
ZonMW
Postbus 93245
2509 AE Den Haag
manna@zonmw.nl

Overige leden

 

Dr. A. Wiegersma
UMCG, Disciplinegroep Gezondheids-wetenschappen, sectie Sociale Geneeskunde
A. Deusinglaan 1
9713 AV Groningen
p.a.wiegersma@med.umcg.nl

Dr. M. van den Berg
Centrum voor Volksgezondheid Toekomst Verkenningen
RIVM
Postbus 1
3720 BA Bilthoven
matthijs.van.den.berg@rivm.nl
Twitter: @matthijsvdberg

Drs. N. van der Velden
iResearch
Oude Kleefsebaan 16
6571 BG Berg en Dal
info@iresearch.nl

Klankbordgroep

 

Mw.prof.dr. K. Stronks (voorzitter) AMC/UVA/ISG
Meibergdreef 15
1105 AZ Amsterdam
k.stronks@amc.uva.nl

Drs P.J. Kroon
Healthy Progress
van Galenlaan 30
3941 VD Doorn
healthyprogress@pkmo.demon.nl

Prof.dr.ing. H. van Oers
RIVM/VTV
Postbus 1
3720 BA Bilthoven
hans.van.oers@rivm.nl

Prof.dr. P. Cuijpers
Hoofd Afdeling Klinische Pyschologie VU Van der Boechorststraat 7
1081 BT Amsterdam
p.cuijpers@psy.vu.nl

Mw.dr. M. Janssens
ZonMw
Postbus 93245
2509 AE Den Haag
janssens@zonmw.nl

Dr. M. van den Berg
RIVM
Postbus 1
3720 BA Bilthoven
michael.van.den.berg@rivm.nl

Mw.prof.dr. M.C.H. Donker
Directeur Publieke Gezondheid, Ministerie van VWS
secretariaat@verenigingvenw.nl

Jury Volksgezondheidsprijs

Voorzitter (nadere info volgt)
secretariaat@verenigingvenw.nl

Prof.dr. F. Sturmans
sturmansf@planet.nl

Mw.prof.dr. J. Schuit
RIVM
Postbus 1
3720 BA Bilthoven
jantine.schuit@rivm.nl

Prof.dr. S.A. Reijneveld
Faculteit Medische Wetenschappen/UMCG
Antonius Deusinglaan 1
9713 AV Groningen
050 363 2845
s.a.reijneveld@med.umcg.nl

 

Laatste update: 20-12-2013